0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Korea Republic KBL
Mobis Phoebus
۶۲
۵۷
LG Sakers
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil NBB
EC Pinheiros
۸۷
۹۶
Franca BC SP
Finished
۰۱:۳۰
SC Corinthians Paulista
۸۸
۷۱
Bauru Basket SP
Finished
۰۳:۴۰
  Venezuela LED1
Espartanos Basket Team
۸۹
۷۶
Broncos De Caracas
Finished
۰۱:۳۰
  International United Youth League
Zenit-M Saint Petersburg
-
-
BK Samara-2
Finished
۱۴:۳۰
Lokomotiv-2 Kuban
۷۱
۷۷
Avtodor-2 Saratov
Finished
۱۴:۳۰
Uniks-2 Kazan
-
-
Parma-2 Perm
inprogress
۱۹:۰۰
Enisey-2 Krasnoyarsk
-
-
CSKA Moskow
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Superleague, 1st Division
Bc Ural Yekaterinburg
-
-
BC Spartak Saint Petersburg
Finished
۱۷:۴۵
Runa Basket Moscow
-
-
Burevestnik Jaroslav
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay LUB, Apertura
Hebraica Macabi
۹۵
۹۰
Defensor Sporting
Finished
۰۲:۴۵
Club Atletico Olimpia
۸۱
۷۶
Club Goes
Finished
۰۲:۴۵
Club Bigua De Villa Biarritz
۹۲
۸۴
Capitol Montevideo
Finished
۰۲:۴۵
  International WABA League
ZKK Kraljevo
-
-
Montana 2003
inprogress
۱۹:۰۰
  International Champions League, Group D
Besiktas JK
-
-
Basket Zaragoza 2002
inprogress
۱۹:۳۰
Falco Kc-Szombathely
-
-
PAOK Thessaloniki
inprogress
۱۹:۳۰
New Basket Brindisi
-
-
Telekom Baskets Bonn
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  International Balkan League
KS Vllaznia
-
-
KK Ibar Rozaje
inprogress
۱۹:۳۰
  International Eurocup, Group A
ASP Promitheas
-
-
Virtus Bologna
inprogress
۲۰:۰۰
Maccabi Rishon Le Zion
-
-
BC Andorra
inprogress
۲۰:۰۰
  Ukraine Cup
Cherkasski Mavpy-2
-
-
BK Khimik-2 Yuzhny
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Persha Liga
Bc Odessa-2
-
-
Invasport 2 Dos Dush Dnipro
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  International Champions League, Group A
BC Oostende
-
-
Hapoel Unet Holon
inprogress
۲۰:۰۰
Polski Cukier Torun
-
-
Strasbourg IG
inprogress
۲۰:۰۰
  International Champions League, Group C
Mornar
-
-
CB 1939 Canarias
inprogress
۲۰:۰۰
Basketball Nymburk
-
-
Gaziantep Basketbol
inprogress
۲۰:۰۰
  International Europe Cup, Group G
Sodertalje Kings
-
-
U-Banca Transilvania
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Poland PLK
GTK Gliwice
-
-
Spojnia Stargard
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  International Europe Cup, Group E
Donar Groningen
-
-
Excelsior Brussels
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  International Champions League, Group B
Elan Bearnais Pau Lacq Orthez
-
-
SC Rasta Vechta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
San Pablo Burgos
-
-
Anwil Wroclawek
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  International Eurocup, Group B
KK Partizan Beograd Nis
-
-
BC Lokomotiv Kuban
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Reyer Venezia
-
-
Limoges Csp
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Italy Serie A2, West
Eurobasket Roma
-
-
Derthona Basket
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Italy U20 League
Scuola Basket Ferrara
-
-
Pgs Welcome Bologna 2005
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید